Wilson Hostel Warszawa jest pierwszym eko-hostelem w Polsce. Ciepłą wodę i ogrzewanie zawdzięczamy energii słonecznej, zainstalowaliśmy systemy oszczędzania wody, a powietrze w budynku oczyszcza zielona ściana pnących roślin.

Jest nam miło poinformować, że nasz hostel został wyróżniony w konkursie Machina Design Awards.

Wilson Hostel położony jest na Żoliborzu przy stacji metra Plac Wilsona. Żoliborz to dzielnica najbardziej klimatyczna i niepowtarzalna. Jest pełen zieleni, cichy, spokojny, a jednocześnie pełny kulturalnego życia. Z Placu Wilsona do centrum miasta jedzie się metrem 9 minut. Na Stare Miasto można przejść piechotą, to niecałe 3 km.

Każdy pokój ma swoją łazienkę i solidne, wygodne łóżka. Możliwe jest wynajęcie łóżka w pokoju 3, 4 i 8 osobowym lub wynajęcie całego pokoju na wyłączność. Chętni mogą skorzystać z jedynych w tej części kraju łóżek kapsułowych. W całym budynku działa darmowe WiFi.

Na parterze działa klub z najlepszym piwem na świecie. Na 12 metrowej długości, okrągłym barze co rano podajemy śniadania. Miłej atmosferze sprzyja oryginalny kominek, dwa ogródki i zielona ściana z żywych roślin.

Zapraszamy!

 

Rezerwacja

hostelword.com booking.com

or contact us directly:
tel: +48 22 8394081
hostel@wilsonhostel.pl skype:Mój stan

Wilson Hostel Warszawa
ul. Felińskiego 37
01-569 Warszawa
52°15'56'' N 20°59'08.5'' E

Save to foursquare